Aktualności

 • Dzień Kobiet

  W dniu 23 lutego br., wspólnie ze Świetlicą w Siemianówce, zorganizowałyśmy Dzień Kobiet. Na nasze spotkanie został zaproszony zespół Ruczajok z Białowieży.

  Więcej...
 • Spotkanie noworoczne w Narewce

  W dniu wczorajszym - 28 grudnia - przedstawicielki naszego Koła uczestniczyły w spotkaniu noworocznym Kół Gospodyń Wiejskich powiatu hajnowskiego. Spotkanie to było zorganizowane w szkole w Narewce, a uczestniczyli w nim: Wicemarszałek Województwa Podlaskiego, Wójt gminy Narewka, proboszczowie parafii oraz zaproszeni goście.

  Więcej...
 • Wieczór z Kolędą

  W dniu dzisiejszym nasze Koło Gospodyń Wiejskich Jezioranki, wraz ze Świetlicą Samorządową w Siemianówce, przy współfinansowaniu z UG Narewka, zorganizowało Wieczór z Kolędą.

  Więcej...
 • Jarmark Bożonarodzeniowy

  I Jarmark Bożonarodzeniowy, który odbył się w Hajnówce w dniu 15 grudnia już za nami. Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w przygotowaniach i organizowali stoisko. Mimo chłodu i zmęczenia cieszymy się że mogliśmy uczestniczyć w tak wspaniałym przedsięwzięciu organizowanym przez Stowarzyszenie Puszczyków Głos wspólnie z Miastem Hajnówka.

  Więcej...
 • Konkurs "Tradycyjny stół wigilijny"

  Konkurs "Tradycyjny stół wigilijny" odbył się 10.12.2019 r. Zorganizowany został przez Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego.

  Więcej...
 • Wieczór ostatkowy

  23 listopada spotkaliśmy się na Wieczorze ostatkowym w Ośrodku Edukacji Ekologicznej w Siemianówce. Pyszne potrawy gościły na pięknie przygotowanych stołach. A wieczór umilił nam występ Pana Jacka Drużby, znakomitego akordeonisty. Wszystkim dziękujemy za wspaniałą zabawę.

  Więcej...
 • Przygotowania do Jarmarku Bożonarodzenioweg

  Przygotowania do Jarmarku Bożonarodzeniowego, który odbędzie się 15 grudnia w Hajnówce idą pełną parą. Robimy piękne stroiki z szyszek i zdobimy bombki. Zapraszamy wszystkie Panie w każdą środę na wieczorki do świetlicy.

  Więcej...
 • Udział w konferencji w Olsztynie

  Warmińsko-Mazurska Izba Rolnicza przeprowadziła VIII edycję konkursu „Skarby Europy zaklęte w szkle”. Konkurs był integralną częścią konferencji, która odbyła się w Olsztynie w dniach 1-3 października 2019 r. w ramach operacji „Zainspiruj się dziedzictwem”. W konferencji tej uczestniczyły przedstawicielki naszego Koła.

  Więcej...
 • Rodzinne święto pieczonego ziemniaka

  Wydarzenie to było wspólną inicjatywą naszego Koła, OSP Siemianówka i Świetlicy Wiejskiej w Siemianówce. Uczestniczyły całe rodziny z obszaru naszego działania.

  Więcej...
 • Dożynki Białoruskie w Rybołach

  Dziś mieliśmy okazję gościć z naszym stoiskiem na Dożynkach Białoruskich w Rybołach. Cieszymy się z miłego przyjęcia organizatorów i mieszkańców. Mamy nadzieję do zobaczenia za rok.

  Więcej...
Script logo