Aktualności

 • Szyjemy nie śpimy!

  Nasza pani prezes Ania Zasim razem z panią Haliną Pańkowską nie próżnują i dzięki temu powstają Maseczki i niesamowite ŚWIĄTECZNE SKRZATY.

  Więcej...
 • Konkurs Mistrzowie Agro 2020 - nasz ciąg dalszy

  Miło nam poinformować że dzięki waszym głosom udało nam się zdobyć I miejsce w naszym powiecie. Teraz trwa kolejny etap konkursu i dlatego ciągle liczymy na Wasze SMSy.
  SMS o treści: BLK.107 na nr 72355
  Dziękujemy.

  Więcej...
 • Dalszy ciąg naszej inicjatywy

  Dzięki uprzejmości Pań: Raisy Matysiuk, Marii Pawluczuk, Heleny Zdanuczyk, Marii Janiel, Anny Gresiuk i Niny Łuksza, do Ośrodka dziennego pobytu osób niepełnosprawnych w Białymstoku znów trafiły warzywa, owoce, a tym razem także domowe przetwory. Bardzo wszystkim dziękujemy za wsparcie naszej akcji.

  Więcej...
 • Nasza inicjatywa

  W dniu dzisiejszym przekazaliśmy dla Ośrodka dziennego pobytu wspierania aktywności niepełnosprawnych intelektualne w Białymstoku darowiznę w postaci warzyw z naszych ogrodów.

  Więcej...
 • Konkurs Mistrzowie Agro 2020

  Informujemy, że zostałyśmy zgłoszone do konkursu Mistrzowie Agro 2020 w kategorii Koło Gospodyń Wiejskich Roku. Jest to największy plebiscyt wiejski i rolniczy w Polsce organizowany przez magazyn dla rolników "Strefa Agro" i regionalne dzienniki. Niezmiernie byłoby nam miło abyście oddali na nasze Koło głos i wsparli nas w konkursie. Aby to zrobić należy wysłać sms o treści: BLK.107 na nr 72355 (koszt SMSa to 2,46 zł, a głosować można do 27 października do godziny 20.00). Pozdrawiamy ciepło.

  Więcej...
 • Muzyczny piknik z cyklu "Przy Ławeczce"

  W dniu 25 września 2020 roku przy wiacie Ośrodka Edukacji Ekologicznej w Siemianówce odbył się muzyczny piknik z cyklu "Przy Ławeczce".

  Więcej...
 • Zaczynamy wykonanie wianka dożynkowego

  Pamiętamy jak w lipcu rozpoczęłyśmy przygotowania do Dożynek 2020, kiedy to w tradycyjny sposób rozpoczynałyśmy żniwa. W ten sposób pozyskane źdźbła zbóż wykorzystujemy do zrobienia wieńca dożynkowego.

  Więcej...
 • Projekt Rudnia w Siemianówce

  Rudnia Projekt - Dziedzictwo zatopionych wsi - w dniu dzisiejszym gościliśmy w Siemianówce.

  Więcej...
 • Przygotowania do dożynek

  W dniu 20 lipca nasze Panie z KGW Jezioranki rozpoczęły przygotowania do Dożynek 2020.

  Więcej...
 • Zaraz po posadzeniu

  Kwiaty przy Świetlicy

  Nasze Panie z Koła, wspólnie z GOK Narewka, zasadziły kwiaty przy Świetlicy w Siemianówce. Zobaczcie efekty tej pracy.

  Więcej...
Script logo