Aktualności

 • Miła niespodzianka

  Dziś spotkała nas wyjątkowa niespodzianka, ponieważ dostaliśmy piękne rękodzieło wykonane przez uczestników terapii zajęciowej Ośrodka dziennego pobutu wspierania aktywności niepełnosprawnych intelektualne w Białymstoku.

  Więcej...
 • Może coś kupicie?

  Warsztaty wielkanocne trwają.

  Jeśli chcielibyście kupić pięknego zajączka lub misternie wykonane jajko wielkanocne, które przyozdobi Wasz dom na święta lub będzie oryginalnym prezentem dla kogoś bliskiego skontaktujcie się z nami.

  Część zysku ze sprzedaży przekażemy dla Hospicjum św. Eliasza.

  Więcej...
 • Kup pączusia dla Kubusia

  Pączki i faworki rozeszły się jak świeże bułeczki.

  Dzięki współpracy z Świetlicą w Siemianówce i naszymi Paniami radnymi udało się przygotować dużo słodkości na akcje "Kup pączusia od Kubusia" organizowaną przez #druzunakubusia.

  Mamy nadzieję, że smakowały.

  Więcej...
 • Niespodzianki dzieciom

  Święta za pasem, a pani Halina z świetlicy wiejskiej w Siemianówce razem z paniami z naszego Koła przygotowały drobne upominki dla dzieci z naszej okolicy.

  Więcej...
 • Kolejna pomoc dla Kubusia

  W piątek przekazaliśmy rzeczy, które udało nam się zebrać dla Kubusia.

  Więcej...
 • Szyjemy nie śpimy!

  Nasza pani prezes Ania Zasim razem z panią Haliną Pańkowską nie próżnują i dzięki temu powstają Maseczki i niesamowite ŚWIĄTECZNE SKRZATY.

  Więcej...
 • Konkurs Mistrzowie Agro 2020 - nasz ciąg dalszy

  Miło nam poinformować że dzięki waszym głosom udało nam się zdobyć I miejsce w naszym powiecie. Teraz trwa kolejny etap konkursu i dlatego ciągle liczymy na Wasze SMSy.
  SMS o treści: BLK.107 na nr 72355
  Dziękujemy.

  Więcej...
 • Dalszy ciąg naszej inicjatywy

  Dzięki uprzejmości Pań: Raisy Matysiuk, Marii Pawluczuk, Heleny Zdanuczyk, Marii Janiel, Anny Gresiuk i Niny Łuksza, do Ośrodka dziennego pobytu osób niepełnosprawnych w Białymstoku znów trafiły warzywa, owoce, a tym razem także domowe przetwory. Bardzo wszystkim dziękujemy za wsparcie naszej akcji.

  Więcej...
 • Nasza inicjatywa

  W dniu dzisiejszym przekazaliśmy dla Ośrodka dziennego pobytu wspierania aktywności niepełnosprawnych intelektualne w Białymstoku darowiznę w postaci warzyw z naszych ogrodów.

  Więcej...
 • Konkurs Mistrzowie Agro 2020

  Informujemy, że zostałyśmy zgłoszone do konkursu Mistrzowie Agro 2020 w kategorii Koło Gospodyń Wiejskich Roku. Jest to największy plebiscyt wiejski i rolniczy w Polsce organizowany przez magazyn dla rolników "Strefa Agro" i regionalne dzienniki. Niezmiernie byłoby nam miło abyście oddali na nasze Koło głos i wsparli nas w konkursie. Aby to zrobić należy wysłać sms o treści: BLK.107 na nr 72355 (koszt SMSa to 2,46 zł, a głosować można do 27 października do godziny 20.00). Pozdrawiamy ciepło.

  Więcej...
Script logo