Aktualności

 • Zaproszenie na wycieczkę rowerową

  We wtorek 18.06 odbędzie się wycieczka rowerowa (Siemianówka - Pręty - Pasieki - Babia Góra). Zbiórka o 17 koło Świetlicy w Siemianówce. Na zakończenie planowane jest ognisko przy Świetlicy w Babiej Górze. Zapraszamy ☺️☺️☺️

  Więcej...
 • Dzień Dziecka

  W Siemianówce świętowanie zaczęliśmy trochę wcześniej Super zabawę zagwarantowały nam wspaniałe Panie Animatorki z Akuku Kids Ewent z Białegostoku. Dziękujemy wszystkim dzieciom za tak liczne przybycie Dziękujemy również wszystkim za pomoc w organizacji, wsparcie finansowe i rzeczowe.

  Więcej...
 • Zaproszenie na Piknik Rodzinny

  19 maja zapraszamy wszystkich na Piknik Rodzinny przy Amfiteatrze w Narewce. Na tym wydarzeniu będzie możliwość odwiedzenia naszego stoiska. Zaprezentujemy nasze wyroby, m.in.: makatki, rękodzieło, pyszne potrawy.

  Więcej...
 • Przygotowania przedświąteczne

  Tradycyjnie w każdą środę Panie z Koła Gospodyń Wiejskich "Jezioranki" w Siemianówce spotykają się w Świetlicy Wiejskiej.

  Więcej...
 • Powitanie wiosny

  Wiosna powoli zadomawia się w naszej miejscowości: przyleciały pierwsze bociany i szpaki, na drzewach widać pierwsze pączki i jest coraz cieplej, bardziej zielono Nasze dzieciaki przygotowały na Pierwszy Dzień Wiosny piękną Marzannę, która zgodnie z tradycją popłynęła przez Zalew Siemianówka Miłej Wiosny!

  Więcej...
 • Zaproszenie na warsztaty wielkanocne

  A w naszej siedzibie, czyli w Świetlicy Wiejskiej w Siemianówce zaczynamy warsztaty wielkanocne. Pani Halina Pańkowska jak zwykle czeka na każdego z głową pełną pomysłów.

  Więcej...
 • Zmarł ks. mitrat Mikołaj Szebelan

  Niestety dziś dotarła do nas bardzo smutna wiadomość. Łączymy się w bólu z rodziną naszego proboszcza ojca Mikołaja i przekazujemy im nasze najszczersze wyrazy współczucia.

  Więcej...
 • Dzień Kobiet

  8 marca świętowałyśmy wspólnie Dzień Kobiet. Na stołach zagościły wspaniałe przysmaki przygotowanie przez nasze członkinie, a za stołami zasiadły same piękne kobiety w tym zaproszeni goście, za których obecność serdecznie dziękujemy. Nasz wieczór uświetnili utalentowani muzycy.

  Więcej...
 • Choinka dla dzieci

  O Choinka ubiegłą sobotę (26-01-2019) organizowaliśmy choinkę dla naszych dzieciaczków. Mamy nadzieję, że zarówno dzieci jak i dorośli bawili się świetnie i niedługo znów spotkamy się na takiej szalonej, roztańczonej i rozskakanej zabawie.

  Więcej...
 • Realizacja projektu

  4 stycznia nasze Panie, po wcześniejszym przygotowaniu niesamowitych ozdób, udekorowały choinki w Cerkwi pw. św. Jerzego w Siemianówce. Mamy nadzieję, że wszystkim parafianom spodobał się wystrój naszej cerkwi.

  Więcej...
Script logo